ÇELİK KAPICI

Çelik Kapıcı Hakkında

Mevcut ürünlerimizde yılmadan daha yüksek kaliteye ulaşabilmek için müşterilerimizin istek ve önerilerini herzaman değerlendirmekteyiz.

Firmamızın benzersiz hizmet anlayışı bizim bu sektördeki yerimizi almamızın yegane  sebeblerinden biridir.Bu hizmet anlayışımızı ve sağladığımız kaliteli ürünleri kullanan müşterilerimiz bulundukları sektörde ayrıcalıklı bir  konuma gelmektedirler.

 

 

Vizyonumuz

 

Birinci  önceliğimiz, müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek ,beklentilerine  kalite ve istikrarla karşılık vermektedir.Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima ´´ en iyi ´´ olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede,hizmette,tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde ,ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz.Geçmişten güç ve ders alarak , bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak,faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

 

 

Misyonumuz

 

Toplumun ahlak değerlerine saygılı ve topluma karşı sorumluluklarının bilinciyle ,insan sağlığına ,çevreye saygı çercevesinde ,en az maliyetle en kaliteli hizmeti üretmektir.Ayrıca Kalite ve teknolojiden ödün vermeden herzaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek ÇELİK KAPI  sektöründe bir numara olmak.

E-Bülten Yeni Çelik Kapı Modellerimizden ve İndirimli Çelik Kapı Fiyatlarından Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin
Copyright © 2017 Çelik Kapıcı - Çelik Kapı - Tüm Hakları Saklıdır.