KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Çelik Kapıcı´ya (Bu metinde "Çelik Kapıcı" olarak kullanılacaktır) aittir. 

Çelik Kapıcı internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. 

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Çelik Kapıcı ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Çelik Kapıcı internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://www.celikkapici.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://www.celikkapici.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. 

Çelik Kapıcı internet sitesini ziyaret eden ve Çelik Kapıcı sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

E-Bülten Yeni Çelik Kapı Modellerimizden ve İndirimli Çelik Kapı Fiyatlarından Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin
Copyright © 2017 Çelik Kapıcı - Çelik Kapı - Tüm Hakları Saklıdır.