Slide1 background

Uygun Çelik Kapı Fiyatı

Slide1 background

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapıcı ile Çelik Kapı Çözümleri

Slide1 background

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı | Çelik Kapı Çeşitleri | Çelik Kapı Modelleri | Çelik Kapı Fiyatları

www.CelikKapici.com

Alan adı sizin olsun istermisiniz  ?

 
Çelik Kapıcı arayanların jenerik kelimesi olan celikkapici.com alan adına sahip olmak demek google arama motorunda çelik kapıcı yazanların size ulaşması demektir. Celikkapici.com alan adını satın almak isterseniz info@celikkapici.com a teklifinizi bildirebilirsiniz. 
Eğer siz bu siteyi görüntülüyorsanız bir rakibinizde görüntülüyor olabilir, celikkapici.com alan adını kanul edilebilir bir teklifte bulunan ilk çelik kapı firması satın alacaktır. Elinizi çabuk tutun !!!
 

Çelik Kapı 


Çelik Kapı, kapı çeşitleri ve çelik kapı fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz çelik Kapıcı web sitesine hoş geldiniz.
Çelik Kapıcı web sitesi, hiçbir çelik kapı firmasına ait olmayıp, yakın zamanda çelik kapı üretimi yapan firmaların listesini bulabileceğiniz bir çelik kapı firma listesi olarak düzenlenecektir. www.celikkapici.com adresinden yayınlanmakta olan sitemiz her türlü işbirliği tekliflerine açıktır. 
Çelik kapı seçimi yaparken nelere dikkat edilmesi gerekmektedir ? Tüketici yada müteahhitler çelik kapı alırken çelik kapı fiyatları dışında hangi kriterleri sorgular ? bu ve benzeri tüm sroularınıza yanıt bulmak için sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.
Çelik Kapı modelinizden memnunsunuz ama çelik kapınızın yeterince güvenli olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Bu durumda çelik kapı fiyatları araştırması yapmak yerine çelik kapı kilit değişimi yapmanız daha ekonomik olacaktır. Bu nedenle de çelik kapı kilit fiyatları ile ilgilenmenizi öneririz. Ancak ısrarlı şekilde çelik kapı fiyat listesi 2019 konusunda bilgi isterseniz bu bilgiyede sitemizden ulaşabilirsiniz.
Çelik Kapı modellerimiz arasında villa kapısı, ve apartman kapısı modellerini inceleyebilirsiniz.
 
 

Çelik Kapıcı Web Sitesinden çelik kapı firmalarına büyük destek hemde ücretsiz
Arama motorlarında çelik kapı arayan kişilere ulaşmanıza destek olmak amacıyla logolarını bize ileten çelik kapı üreticilerinin logolarını bu alanda ücretsiz yayınlayıp web sitelerine link vereceğiz. Çelik kapı ile alakalı arama motorunda arama yapanlar sizin firmanıza da ulaşsın, çelik kapı modellerinizi inceleyip çelik kapı fiyatları için sizede ulaşsınlar.
Çelik kapı üretici bir firma iseniz ve google arama motorunda üst sıralarda yer alamıyorsanız info@celikkapici.com a logonuzu ve web sitenizi mail atabilirsiniz.Böylece Çelik Kapıcı web sitesinden web sitenize link verilecektir. Acele edin ana sayfamızda yer kısıtlı yerinizi almakta gecikmeyin. 
Çelik kapı demek güvenlik demek, çelik kapı demek huzurlu yuvalar demek, Yuvanızın güvenliği huzurun anahtarıdır bu nednele çelik kapı seöçiminde renk marka modelden daha önemli olan çelik kapının hırsızlara karşı göstereceği direçtir. Canınızı malınızı korumanın temel unsuru olan çelik kapı, tercih edilirken mutlaka kilit sistemi kasa montaj şekli, gibi güvenliği sağlayan bileşenlere dikkat etmek gerekir.

Çelik Kapı 

Konusunda Deneyimli Tercih

Çelik Kapıcı

Çelik Kapı


Çelik Kapı, apartman kapısı, villla kapısı en çokta daire kapısı olarak kullanılan ve yaşam alanlarımızın güvenilir olmasını sağladığına inandığımız bir kapı çeşididir. Çelik kapılar farklı model renk ve ölçülerde üretilmektedir. Farklı markalara sahip çelik kapılara piyasada rastlamak mümündür. Her markanın birbirine göre avantajı ve dezavantajı olabilir. 
En iyi çelik kapı
Çelik kapı almadan önce araştırılan çelik kapı fiyatları ve en iyi çelik kapı hangisi soruları beklentilere göre değişiklik göstermektedir. Ancak en iyi çelik kapı denildiğinde akla ilk gelen görüntüsü yanında, kasası ve kullanılan kaliteli çelik sac malzemesi le anahtarı olmadan asla açılmayan ve kırılamayan çelik kapı gelmeketedir. 
Bu nedenle aşırı ucuz çelik kapı fiyatı ile karşılaşmanız durumunda mutlaka çelik kapı üretiminde kullanılan malzemelerin özelliklerini kullanılan sac kalınlıklarını öğreniniz
 

Çelik Kapı Ölçüleri


Evinizin yada binanızın yapım yılına bağlı olarak bina tavan yüksekliği dolayısı ile kullanılacak çelik kapı ölçüleri değişiklik gösterebilmektedir. Eski binalarda daha yüksek daha büyük çelik kapılar kullanılmakta iken yeni binalarda ise nispeten daha küçük ölçüye sahip çelik kapılar kullanılmaktadır. 
Çelik kapı satın almak için araştırma yaparken ihtiyacınız olan öncelikle çelik kapı ölçülerinin belirlenmesidir. Çelik kapı ölçüleri, duvar kalınlığı ve çelik kapının açınım yönü ( sağa açılan çelik kapı, sola açılan çelik kapı ) tesbit edilerek araştırma yapılmalıdır. Özellikle bazı büyük yapı marketlerinden çelik kapı almak istediğinizde çelik kapı ölçülerinin standart olduğu ve çelik kapı fiyatlarının bu standart ölçülere göre belirlenmiş oldugunu bilmeniz gerekir. ihtiyacınıza uymayan bir kapı almak yerine özel ölçülerde bir çelik kapı satın almanız gerekebilecektir. Bu nedenle KOÇTAŞ, TEKZEN, BAUHAUS gibi yapı marketlere giderken mutlaka ihtiyacınız olan çelik kapı açılma yönü, duvar kalınlığı ve kapı ölçülerini yanınızda bulundurmalısınız. 
 

Çelik Kapı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli;


Çelik kapı satın alırken genellikle dış görünüş ve kaç noktadan kapının kilitlendiğine odaklanılır. Ancak unutulmamalıdır ki kapı kaç noktadan kilitnirse kilitlensin tüm nokataların açılmasını sağlayan tek kilit mekanizmasıdır. Bu nedenle kapının kilidinin kesinlikle kaliteli ve güvenilir bir marka olması gerekir.
 
Çelik kapıda kullanılan sac kalınlığı ve kapının montajının nasıl yapılacağıda dikkat edilmesi gereken önemli noktadır.Çelik kapının kasa boşlukları uygun kalitede beton ile doldurulmalıdır. Aksi taktirde en sık kapı açma tekniği olan kasaların esnetilmesi ile kapının kolayca açılması mümkün olmaktadır. O nedenle Çelik kapı marka ve modelinden bağımsız olarak mutlaka kasaların boşluklarının beton ile doldurulması önemlidir.
Çelik Kapı fiyatları yada çelik kapı modelleri hakkında bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.
Bayi otomasyon yazılımı için hazırlanan web sitesini de ziyaret ederek bayi sipariş sistemi ile alakalı bilgilere erişebilirsiniz. Çelik Kapıcı olarak bayilerimize sunduğumuz bayi otomasyon yazılımı da BayiOtomasyonu.com kullanılarak oluşturulmuştur. Bayi Otomasyonu üzerinden bayilerimizden kredi kartı ile tahsilat yapılabilmektedir. İşte Kobi sitesi ni de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Online tahsilat yapmak istersenizde NettePOS kullanımı ve uygun maliyeti ile size çözüm sunmaktadır.
 
Çelik Kapı üreticileri tarafından imalatı yapılan çelik kapı satın alırsanız istenen renk ve modelde çelik kapı sizin kapınıza göre özelleştirilerek montajı yapılabilir. Standart olarak yapı  marketlerde satılan çelik kapılarda ise standart kapı ölçülerine göre üretilmiş olduğundan kapınızın ölçüleri ile uyumsuzluk gösterebilir. Çelik kapı montajı yapılırken kapı kasalarının arkasının beton dolgu ile doldurulduğundan emin olmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Hırsızlar tarafından en çok kullanılan çelik kapı açma yöntemi kapı kasasını esnetmektir. Kapı kasalarının arkasının beton ile doldurulması esnetilmeye karşı direnci artıracağından güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olacaktır. 
 
Çelik kapı konusunda araştırma yaparken mutlaka hem ölçü olarak hem bütçe olarak size uygun olanı hemde güvenlik seviyesi yüksek kapı seçmeye özen göstermelisiniz.
 
Misafirlerinizi ve sizi evinizde ilk karşılayan eşyanız Çelik Kapıdır bu nedenle güvenlik boyutunun yanında prestij sağlamakta da çelik kapı  önemlidir. Hafif hiç bir estetik özelliği olmayan bir kapı yerine ağırlığı, kalitesi ile sizi karşılayan bir kapı güvenlik açısından o evdeki huzurunda teminatı sayılabilir. Bu nedenle çelik kapı alırken yada yaptırırken tüm bu bilgiler ışığında evinizin ölçülerine uygun ve sizi yansıtacak bir kapı tercih etmelisiniz. Özellikle mobilya kaplamalı çelik kapılarda anahtarlıkta bulunan anahtarlar kapıyı açarken kapı kaplamasına zarar verebilmektedir. Bu aşınma kapının zamanla aşınmış ve yıpranmış görünmesine sebep olur.
E-Bülten Yeni Çelik Kapı Modellerimizden ve İndirimli Çelik Kapı Fiyatlarından Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin
Copyright © 2017 Çelik Kapıcı - Çelik Kapı - Tüm Hakları Saklıdır.